Manager stron internetowych

Ten moduł łączy 4 szkolenia, które należy realizować w pakietach na poziomie podstawowym i/lub średniozaawansowanym.

TWORZENIE STRON WWW + GRAFIKA KOMPUTEROWA PHOTOSHOP

Tworzenie stron www

WordPress jest najpopularniejszym systemem do zarządzania treścią na całym świecie.
Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem stron www lub dla tych, którzy ten etap już mają za sobą i chcą lepiej zarządzać stroną i poprawić jej funkcjonalność. Niezależnie od tego czy należysz do grupy podstawowej, średnio-zaawansowanej lub zaawansowanej nasze szkolenia pomogą Ci osiągnąć Twój cel.
Nasi trenerzy przekażą wiedzę merytoryczną i praktyczną dla każdego, a całość będzie składać się na kompletne kompendium wiedzy na temat WP – zarówno dla kompletnie zielonych, jak i osób, które w tym popularnym CMS postawiły już pierwsze kroki.

W naszym projekcie, oferujemy dwa poziomy ww szkolenia:

  • Poziom podstawowy
  • Poziom średnio zaawansowany

Grafika komputerowa PHOTOSHOP

Szkolenie organizujemy dla osób, które chcą zapoznać się z podstawowymi funkcjami programu Adobe Photoshop i/lub rozwinąć swoje umiejętności związane z retuszem i edycją zdjęć.
Zastanawiasz się jak zacząć przygodę z grafiką komputerową? Warto zadać sobie pytanie w jakim obszarze grafiki chcielibyśmy się rozwijać i w jakich projektach odnajdziemy się najlepiej. Odpowiedź na nie pozwoli nam ustalić plan swojego rozwoju, zdobyć konkretne umiejętności, zbudować portfolio, a w konsekwencji znaleźć pracę marzeń.
Poziom średnio-zaawansowany szkolenia adresujemy wszystkim, którzy poznali już podstawy Photoshopa i chcieliby zwiększyć umiejętności i poznać nowe techniki pracy tworzenia elementów graficznych pod okiem doświadczonego grafika. Szkolenie na średnio-zaawansowanym poziomie umożliwi realizowanie projektów na znacznie wyższym poziomie. 

W naszym projekcie, oferujemy dwa poziomy ww szkolenia:

  • Poziom podstawowy
  • Poziom średnio zaawansowany