SZKOLENIA MIĘKKIE

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY KURS!

Chcesz z własnej inicjatywy podnieść lub uzupełnić swoje kwalifikacje?

Chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu kompetencji miękkich?

Mieszkasz/ uczysz się/ pracujesz  na ternie woj. Śląskiego i masz ukończone 18 lat?

Szkolenia z zakresu kompetencji „miękkich”.

Do szkoleń miękkich zaliczamy takie, które są związane z pracą w zespole, umiejętnością radzenia sobie ze stresem, asertywnością, motywowaniem, przeciwdziałaniem wypaleniu zawodowemu. Charakteryzują się tym, że rozwijają kompetencje psychologiczne uczestników, pozwalając im lepiej wykonywać swoje obowiązki zawodowe. Na zajęciach są wykorzystywane różne techniki, ćwiczenia aktywizujące, które mają nie tylko sprawić, by szkolenie było ciekawe, ale przede wszystkim efektywne.

PROGRAM SZKOLENIA:

Wypalenie zawodowe

Zakres merytoryczny szkolenia: teoretyczne i praktyczne zagadnienia z zakresu: czym jest wypalenie zawodowe, jak rozpoznać wypalenie, jak się bronić przed wypaleniem zawodowym, przydatne techniki ochrony przed wypaleniem, motywacja- skuteczne techniki samo motywacji, stres czym jest stres i po co nam jest potrzebny, techniki pracy ze stresem, jak kontrolować emocje.

Zarządzanie czasem (BRAK MIEJSC)

Zakres merytoryczny szkolenia: teoretyczne i praktyczne zagadnienia z zakresu: efektywność osobista a zarządzanie czasem, praca z przekonaniami dotyczącymi zarządzania sobą w czasie, identyfikacja czynników zakłócających, praca – wypracowanie indywidualnych mechanizmów zarządzania czasem, szacowanie, priorytetyzacja i planowanie zadań, zasady i techniki skutecznego zarządzania czasem.

Zdobądź bezpłatne nowe kwalifikacje potwierdzone zaświadczeniem i certyfikatem uznawanym w branży.

 

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!